BMW 540 2017

Në Shitje

No: 5166565912

€ 00.00

Prishtinë, Kosovo

164834 km

No: 5166565912

BMW 540 2017

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Km

164834

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

3.0

Karburanti

Diesel

Fuqia (ps)

0

Data5/21/2024
BrandBMW
Serial540
Viti2017
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km164834
Fuqia (ps)0
Motorri (cc)3.0
NgjyraBardhë

BMW 540d

X Drive

G30

M Sport

HD-LED-LASER

Light Black

164834km

Viti 2017

 

+383 44 400 005

+383 44 122 089

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00