BMW 730 2015

Në Shitje

No: 2553456146

€ 00.00

Lipjan, Kosovo

280000 km

No: 2553456146

BMW 730 2015

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Lipjan, Kosovo

Km

280000

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

0.0

Karburanti

Diesel

Fuqia (ps)

0

Data5/24/2024
BrandBMW
Serial730
Viti2015
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km280000
Fuqia (ps)0
Motorri (cc)0.0
NgjyraBardhë

Bmw 730 D

Xdrive

Sport paket

Viti 2015

Km 280000

I doganuar

 

045777927 044671846

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00