BMW 840 2022

Në Shitje

No: 4294156999

€ 00.00

Prishtinë, Kosovo

36000 km

No: 4294156999

BMW 840 2022

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Km

36000

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

3.0

Karburanti

Diesel

Fuqia (ps)

0

Data5/24/2024
BrandBMW
Serial840
Viti2022
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km36000
Fuqia (ps)0
Motorri (cc)3.0
NgjyraZezë

BMW 840D

GRAN COUPE

X-DRIVE

M-SPORT

KILOMETRA:36,000

VITI: 2022

+383 44 434 315 +383 44 799 795

Mundësi ndërrimi me veturë

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00