BMW M3 2017

Në Shitje

No: 9229897076

€ 00.00

Prizren, Kosovo

0 km

No: 9229897076

€ 00.00

Vendndodhja

Prizren, Kosovo

Km

0

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

0

Karburanti

Diesel

Rear

2x2

Data3/31/2023
BrandBMW
SerialM3
Viti2017
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km0
Motorri (cc)0
Mënyra e Tërheqjes
NgjyraZezë
GarancionYes
Shkëmbimi

-Bmw M3 F80 Competition Viti 2017 -Auto Salloni -Bavaria Motors- L.L.C - Prizren - Arban, Kosove 044 235 234

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00