BMW X2 2018

Në Shitje

No: 8699461840

€ 30,800.00

Ferizaj, Kosovo

144000 km

No: 8699461840

€ 30,800.00

Vendndodhja

Ferizaj, Kosovo

Km

144000

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

2.0

Karburanti

Diesel

Fuqia (ps)

190

Data5/16/2024
BrandBMW
SerialX2
Viti2018
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km144000
Fuqia (ps)190
Motorri (cc)2.0
NgjyraZezë

BMW X2

, 2.0, Diesel, Automatik,

10.2018, M-Packet

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 30,800.00