BMW X3 2012

Në Shitje

No: 5765100627

€ 00.00

Ferizaj, Kosovo

235 km

No: 5765100627

€ 00.00

Vendndodhja

Ferizaj, Kosovo

Km

235

Transmisioni

Automatik

Karburanti

Diesel

4x4

4x2

Data2/22/2023
BrandBMW
SerialX3
Viti2012
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km235
Mënyra e Tërheqjes
NgjyraBardhë
GarancionYes
Shkëmbimi

BMW X3 2.0 xDrive ,

viti 2012

i doganuar nga zvicrra .

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00