BMW X3 2018

Në Shitje

No: 7432851458

€ 00.00

Vushtrri, Kosovo

150000 km

No: 7432851458

€ 00.00

Vendndodhja

Vushtrri, Kosovo

Km

150000

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

2.00

Karburanti

Diesel

Fuqia (ps)

0

Data4/25/2024
BrandBMW
SerialX3
Viti2018
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km150000
Fuqia (ps)0
Motorri (cc)2.00
NgjyraHiri

BMW X3 20D

M-SPORT

XDRIVE

INDIVIDUAL BLACK LASER

NGA ZVICRA

Km:150.000

VITI 2018

049-797-767 / 044-360-932 / +38349797767

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00