BMW X3 2018

Në Shitje

No: 9545114012

€ 36,800.00

Ferizaj, Kosovo

140000 km

No: 9545114012

€ 36,800.00

Vendndodhja

Ferizaj, Kosovo

Km

140000

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

3.00

Karburanti

Diesel

Fuqia (ps)

265

Data5/16/2024
BrandBMW
SerialX3
Viti2018
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km140000
Fuqia (ps)265
Motorri (cc)3.00
NgjyraKaltërt

BMW X3,

3.0, Diesel, Automatik,

10.2018, xDrive, M- Packet

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 36,800.00