BMW X3 2019

Në Shitje

No: 0688310233

€ 00.00

Prishtinë, Kosovo

136000 km

No: 0688310233

€ 00.00

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Km

136000

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

0.0

Karburanti

Diesel

Fuqia (ps)

265

Data5/24/2024
BrandBMW
SerialX3
Viti2019
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km136000
Fuqia (ps)265
Motorri (cc)0.0
NgjyraBardhë

BMW X3

M-SPORT

INDIVIDUAL

30d X-DRIVE

VITI:2019 

KILOMETRA: 136,000

PANORAM

265PS

+383 44 434 315 +383 44 799 795

Mundësi ndërrimi me veturë

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00