BMW X3 M 2012

Në Shitje

No: 0890617039

€ 00.00

Ferizaj, Kosovo

217000 km

No: 0890617039

BMW X3 M 2012

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Ferizaj, Kosovo

Km

217000

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

3000

Karburanti

Diesel

Rear

2x2

Data2/24/2023
BrandBMW
SerialX3 M
Viti2012
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km217000
Motorri (cc)3000
Mënyra e Tërheqjes
NgjyraBardhë
GarancionNo
Shkëmbimi
 • Siguria

  ASR, ABS

 • Rehatia

  Ulëse Lëkure

 • Ngasja

  Shtatë-Shpejtësi, Timon Elektrik, Cruise Control, Start/Stop, Rregullim i timonit, Timon Lëkure

 • Aksesorë

  Felga Alumini, Dritare Elektrike, Kapak Smart Deck, Kukë Terheqëse

 • Dukshmëria

  Dritat (Mjegulle), Dritat (LED), Drita (Senzor nate), Dritat (Bi Xenon), Dritat (Halogen), Fara (përshtatëse)

 • Multimedia

  Bluetooth, Navigacion, AUX, Telefon, Audio Sistem, USB/AUX

Bmw X3 35d M Packet

Viti Prodhimit 2012

I doganuar

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00