BMW X4 2019

Në Shitje

No: 1537979373

€ 00.00

Prishtinë, Kosovo

150000 km

No: 1537979373

€ 00.00

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Km

150000

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

2.0

Karburanti

Diesel

Data3/6/2024
BrandBMW
SerialX4
Viti2019
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km150000
Motorri (cc)2.0
NgjyraBardhë

BMW X4

2.0

Xdrive

190 PS

MODELI M-Packet

VITI 2019

+38349234734

+38349863113

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00