BMW X5 2015

Në Shitje

No: 0731500103

€ 00.00

Prishtinë, Kosovo

188000 km

No: 0731500103

€ 00.00

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Km

188000

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

3000

Karburanti

Diesel

Front

2x2

Data3/3/2023
BrandBMW
SerialX5
Viti2015
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km188000
Motorri (cc)3000
Mënyra e Tërheqjes
NgjyraZezë
GarancionYes
Shkëmbimi

Viti 11 / 2015 Automatik +F1 Motorri 3.0D M-Paket Fuqia 190 kw / 258 Ps X Drive Kilometra 188.000 me full histori Full Opsione I ardhur nga Gjermania ???????? Me Dogan

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00