BMW X5 2016

Në Shitje

No: 6490817035

€ 25,900.00

Vushtrri, Kosovo

140000 km

No: 6490817035

€ 25,900.00

Vendndodhja

Vushtrri, Kosovo

Km

140000

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

3000.0

Karburanti

Benzinë

Fuqia (ps)

0

Data6/20/2024
BrandBMW
SerialX5
Viti2016
KarburantiBenzinë
TransmisioniAutomatik
Km140000
Fuqia (ps)0
Motorri (cc)3000.0
NgjyraBardhë

BMW X5 35i M-SPORT XDRIVE 7 ULSE PANO 2016

Qmimi: 25.900€

Me Dogan

Km:140.000

049-797-767

044-360-932

+38349797767

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 25,900.00