BMW X5 2019

Në Shitje

No: 3559882329

€ 67,900.00

Prishtinë, Kosovo

115000 km

No: 3559882329

€ 67,900.00

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Km

115000

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

3.0

Karburanti

Diesel

Data2/23/2024
BrandBMW
SerialX5
Viti2019
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km115000
Motorri (cc)3.0
NgjyraBardhë

BMW X5

3.0d

XDRIVE

M-SPORT

VITI: 2019

KM:115.000

265PS

+383 49 400 503

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 67,900.00