BMW X5 2020

Në Shitje

No: 3475987389

€ 00.00

Vushtrri, Kosovo

90000 km

No: 3475987389

€ 00.00

Vendndodhja

Vushtrri, Kosovo

Km

90000

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

3.00

Karburanti

Diesel

Fuqia (ps)

400

Data4/25/2024
BrandBMW
SerialX5
Viti2020
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km90000
Fuqia (ps)400
Motorri (cc)3.00
NgjyraZezë

BMW X5 M50d

M-PERFORMANCE

PANO

2020

Km: 90.000

XDRIVE

400 PS

INDIVIDUAL FULL

049-797-767 / 044-360-932 / +38349797767

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00