BMW X5 2020

Në Shitje

No: 7109636843

€ 00.00

Prishtinë, Kosovo

98000 km

No: 7109636843

€ 00.00

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Km

98000

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

3000.0

Karburanti

Diesel

Data3/5/2024
BrandBMW
SerialX5
Viti2020
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km98000
Motorri (cc)3000.0
NgjyraZezë
  • Rehatia

    Ulëse Lëkure

BMW X5 30D

M-SPORT

X-DRIVE

BLACK EDITION

VITI:2020 

KILOMETRA:98,000

PANORAM

+383 44 434 315

+383 44 799 795

Mundësi ndërrimi me veturë

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00