BMW X6 2019

Në Shitje

No: 9634739614

€ 00.00

Prishtinë, Kosovo

109000 km

No: 9634739614

€ 00.00

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Km

109000

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

3.0

Karburanti

Diesel

Fuqia (ps)

520

Data4/15/2024
BrandBMW
SerialX6
Viti2019
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km109000
Fuqia (ps)520
Motorri (cc)3.0
NgjyraKaltërt

Bmw X6 30d

Viti 2019

M-Packet

Vetem me Dogane

109.000 km

Full Option

Auto Sallon Mero

044 868 868

049 428 428

Magjistralja Prishtinë - Mitrovicë / Shkabaj Afer Hib Petrol

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00