BMW XI 2010

Në Shitje

No: 5319790099

€ 11,900.00

Rajoni i Prishtinës, Kosovo

260000 km

No: 5319790099

€ 11,900.00

Vendndodhja

Rajoni i Prishtinës, Kosovo

Km

260000

Transmisioni

Automatik

Karburanti

Diesel

Rear

2x2

Data2/10/2023
BrandBMW
SerialXI
Viti2010
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km260000
Mënyra e Tërheqjes
NgjyraAri
GarancionYes
Shkëmbimi

* BMW x1 2.0d X-drive " Automatik

* M-sport

* Viti 11.2010

* Km 260.000

* I Doganuar RKS

* Qmimi : 11900€ 

*045 112 118 ose 045 680 186

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 11,900.00