BMW XI 2013

Në Shitje

No: 5847336487

€ 10,900.00

Gjilanë, Kosovo

173000 km

No: 5847336487

€ 10,900.00

Vendndodhja

Gjilanë, Kosovo

Km

173000

Transmisioni

Automatik

Karburanti

Diesel

4x4

2x2

Data3/23/2023
BrandBMW
SerialXI
Viti2013
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km173000
Mënyra e Tërheqjes
NgjyraHiri
GarancionYes
Shkëmbimi

BMW X1 xdrive 18d i ardhur nga Zvicra me libra servisi

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 10,900.00