BMW XI 2016

Në Shitje

No: 8465490734

€ 00.00

Prishtinë, Kosovo

190200 km

No: 8465490734

€ 00.00

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Km

190200

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

2000

Karburanti

Diesel

4x4

4x2

Data2/27/2023
BrandBMW
SerialXI
Viti2016
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km190200
Motorri (cc)2000
Mënyra e Tërheqjes
NgjyraBardhë
GarancionYes
Shkëmbimi

I ardhur nga zvicrra,i doganuar,ne gjendje shume te mire,ka liber servisi dhe garantojm 100% per kilometra.

Ekstra-Sport Packet,automatik,Xdrive,klimatronik,ulset sport,ulset me nxemje,navigacion,komanda timon,ndrusin e shpejtesive ne timon,displey ne xham,i njeh vijat e autostrades,kamera,distronik,senzora parkingu,gepekun elektronik,xhama te erresuara nga prodhusi,hapet mbyllet ndezet pa qels,dy qelsa,ngjyren te bardh me perla,fellne 18coll,bi-xenon,dritat full lled,lleda mrena etj.

Per me shume info.049677778 ose 049333888.

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00