Chevrolet Captiva 2009

Në Shitje

No: 9783706286

€ 8,390.00

Ferizaj, Kosovo

118000 km

No: 9783706286

Chevrolet Captiva 2009

Në shitje
€ 8,390.00

Vendndodhja

Ferizaj, Kosovo

Km

118000

Transmisioni

Manual

Motorri (cc)

2000

Karburanti

Diesel

4x4

4x2

Data3/7/2023
BrandChevrolet
SerialCaptiva
Viti2009
KarburantiDiesel
TransmisioniManual
Km118000
Motorri (cc)2000
Mënyra e Tërheqjes
NgjyraHiri
GarancionNo
Shkëmbimi
 • Siguria

  ABS, ASR

 • Rehatia

  Ulëse Lëkure

 • Ngasja

  Timon Elektrik, Rregullim i timonit, Timon Lëkure, Cruise Control

 • Aksesorë

  Kukë Terheqëse, Felga Alumini, Dritare Elektrike

 • Dukshmëria

  Dritat (Mjegulle), Fara (përshtatëse), Dritat (Halogen)

 • Multimedia

  GPS, Radio - MP3 Player, Navigacion, USB/AUX

i regjistruar per her te par 2018 me fature dhe histori te plote te blerjes senzora vetem 1 pronar me 2 par fellne dhe goma ne gjendje shum te mir

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 8,390.00