Citroen C3 2013

Në Shitje

No: 0683044836

€ 00.00

Ferizaj, Kosovo

0 km

No: 0683044836

Citroen C3 2013

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Ferizaj, Kosovo

Km

0

Transmisioni

Manual

Motorri (cc)

1400

Karburanti

Diesel

Front

2x2

Data3/17/2023
BrandCitroen
SerialC3
Viti2013
KarburantiDiesel
TransmisioniManual
Km0
Motorri (cc)1400
Mënyra e Tërheqjes
NgjyraZezë
GarancionYes
Shkëmbimi

CITROEN C3 1.4 HDI, 2013, ME DOGANË SAPO INPORTUAR GJENDJE PERFEKTE ( ZERO INVESTIME). PER MË SHUMË SHIQO FOTOT: KONTAKTI: +38344691298, +38349121897

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00