Citroen C3 2014

Në Shitje

No: 3678514282

€ 00.00

Prishtinë, Kosovo

190000 km

No: 3678514282

Citroen C3 2014

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Km

190000

Transmisioni

Manual

Motorri (cc)

1400

Karburanti

Diesel

Front

2x2

Data2/10/2023
BrandCitroen
SerialC3
Viti2014
KarburantiDiesel
TransmisioniManual
Km190000
Motorri (cc)1400
Mënyra e Tërheqjes
NgjyraKaltërt
GarancionYes
Shkëmbimi

CITROEN C3 1.4 HDI STT AUTOMATIK PANORAM

Viti 07.2014

I Ardhur Nga Zvicra 

I Doganuar

Km 190.000

me Liber te Garantuara 

Swiss Auto Froni

Prishtinë - Çagllavicë

Nr tel +383 43 788 178

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00