Citroen C4 2013

Në Shitje

No: 8964126333

€ 00.00

Ferizaj, Kosovo

0 km

No: 8964126333

Citroen C4 2013

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Ferizaj, Kosovo

Km

0

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

1600

Karburanti

Diesel

Front

2x2

Data3/17/2023
BrandCitroen
SerialC4
Viti2013
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km0
Motorri (cc)1600
Mënyra e Tërheqjes
NgjyraHiri
GarancionYes
Shkëmbimi

CITROEN C4 PICASSO 1.6HDI AUTOMATIK 2013 7 ULSE PREJARDHJA ZVICERR???? ??+383 49 281 281 ??FERIZAJ

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00