Citroen C4 2017

Në Shitje

No: 7051772265

€ 00.00

Prishtinë, Kosovo

204000 km

No: 7051772265

Citroen C4 2017

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Km

204000

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

2000

Karburanti

Diesel

Front

2x2

Data2/28/2023
BrandCitroen
SerialC4
Viti2017
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km204000
Motorri (cc)2000
Mënyra e Tërheqjes
NgjyraHiri
GarancionYes
Shkëmbimi

I ardhur nga zvicrra,i doganuar,ne gjendje shumr te mire,ka liber servisi dhe garantojm 100% per kilometra. Ekstra-automatik,klimatronik,navigacion,kamera,ulset sport-lekur,ulset me nxemje-masazha,tempomat,parkohet vet,komanda timon,ndrusin e shpejtesive ne timon,i njeh vijat e autostrades,distronik,sinjal ne pasqyre per kandin e vdekur,hapet mbyllet ndezet pa qels,senzora parkingu,bi-xenon,lleda para e mbas,xhama te zi,perde,gepekun elektronik,fellne,dy qelsa etj. Vetura eshte e prodhuar me 26.12.2017 model 2018 dhe i ka 200,000km te garantuara.

Per me shume info.049677778 ose 049333888.

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00