Citroen Spacetourer 2018

Në Shitje

No: 0234763715

€ 14,900.00

Prishtinë, Kosovo

142869 km

No: 0234763715

Citroen Spacetourer 2018

Në shitje
€ 14,900.00

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Km

142869

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

1.6

Karburanti

Diesel

Data3/7/2024
BrandCitroen
SerialSpacetourer
Viti2018
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km142869
Motorri (cc)1.6
NgjyraKaltërt

CITROEN C4 SPACETOURER | 2018 | AUTOMATIK | 1.6 | NAFTË | 88kW/120KF

Vetura e sapo importuar dhe ende e pa vozitur në Kosovë!

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 14,900.00