Fiat Punto 2017

Në Shitje

No: 0964418388

€ 6,960.00

Prizren, Kosovo

180444 km

No: 0964418388

Fiat Punto 2017

Në shitje
€ 6,960.00

Vendndodhja

Prizren, Kosovo

Km

180444

Transmisioni

Manual

Motorri (cc)

1.3

Karburanti

Diesel

Data3/12/2024
BrandFiat
SerialPunto
Viti2017
KarburantiDiesel
TransmisioniManual
Km180444
Motorri (cc)1.3
NgjyraKuqe

Çmimi 6.960€

Fiat Punto 1.3 Multijet

VITI:2017

KW:70

KM:180444

Tel: +383 (44) 504 054

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 6,960.00