Ford C-Max 2017

Në Shitje

No: 7340393773

€ 00.00

Ferizaj, Kosovo

249000 km

No: 7340393773

Ford C-Max 2017

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Ferizaj, Kosovo

Km

249000

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

1500

Karburanti

Diesel

Front

2x2

Data2/24/2023
BrandFord
SerialC-Max
Viti2017
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km249000
Motorri (cc)1500
Mënyra e Tërheqjes
NgjyraHiri
GarancionNo
Shkëmbimi
 • Siguria

  ABS, ASR

 • Rehatia

  Pëlhurë / Lëkurë Ulëse

 • Ngasja

  Start/Stop, Timon Elektrik, Rregullim i timonit, Timon Lëkure, Cruise Control

 • Aksesorë

  Felga Alumini, Kapak Smart Deck, Dritare Elektrike

 • Dukshmëria

  Dritat (Mjegulle), Dritat (Bi Xenon), Dritat (LED), Dritat (Halogen), Dritat (Xenon), Fara (përshtatëse), Drita (Senzor nate)

 • Multimedia

  Navigacion, Radio - Cd Player, Bluetooth, Telefon, USB/AUX, Audio Sistem, AUX, DVD Player

Ford C-Max TDCI 1.5Diesel

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00