Ford Kunga 2013

Në Shitje

No: 7448970710

€ 00.00

Lipjan, Kosovo

160000 km

No: 7448970710

Ford Kunga 2013

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Lipjan, Kosovo

Km

160000

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

1999

Karburanti

Diesel

Front

2x2

Data2/13/2023
BrandFord
SerialKunga
Viti2013
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km160000
Motorri (cc)1999
Mënyra e Tërheqjes
NgjyraHiri
GarancionYes
Shkëmbimi

Ford Kuga 1.997 cm³ i Po Sa Ardhur Ne Kosov Me Dogan Te Paguar.

Viti:2013. KM:160000. konsumi: Përafërsisht 5,2 l/100 km (të kombinuara) Përafërsisht 5,5 l/100 km (në qytet) Përafërsisht 4,9 l/100 km (jashtë urbane) Transmetim Automatik Kondicioner kontrolli i klimës Asistencë parkimi Përpara, mbrapa Ajërbagë para, anësor dhe të tjerë Ndihmus Parkingu. Paralajmërimi i distancës Dritë përshtatëse për kthesën Sistem alarmi Mbështetëse krahu Bluetooth Bord kompjuter CD player Dritare elektrike Pasqyrë anësore elektrike Elektrike Rregullimi i Karrikave ESP Asistent i rrezeve të gjata kufizues i shpejtësisë Mbushje me induksion për telefonat inteligjentë pasqyra e brendshme automatike zbehje Isofix Timon lëkure Fellne t'Mira Sensori i dritës Mbështetje mesit Timoni multifunksional Sistemi i navigimit Sensor shiu Kontrolli i presionit të gomave Ngrohja e Karrikave Kontrolli i zërit Fillimi/ndalimi automatik Kontrollin e lundrimit USB Sistemi i mbylljes qendrore. Automjet jo pirja e duhanit.

Automjeti eshte në kushte Të Mira Të përgjithshme si të Mekanikës ashtu edhe të Trupit.

Per Me Shume Na Vizitoni Dhe Na Kontaktoni AutoWAF Viber +38345290107 Tel; 044 94 14 15

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00