Ford Mondeo 2013

Në Shitje

No: 7791682130

€ 00.00

Gjakovë, Kosovo

255774 km

No: 7791682130

Ford Mondeo 2013

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Gjakovë, Kosovo

Km

255774

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

2000.00

Karburanti

Diesel

Fuqia (ps)

0

Data3/28/2024
BrandFord
SerialMondeo
Viti2013
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km255774
Fuqia (ps)0
Motorri (cc)2000.00
NgjyraZezë

FORD FOCUS 2.0 DISEL - i sapo Doganuar 

Vetura eshtë e sapo ardhur nga “Zvicera

Ju Garantojme per Kilometra 100 %

• 255774

• Mund t’i verifikoni ne serviset te Autorizuara

Disa nga karakteristikat e vetures jane:

• Ccm: 2.0 TDI - 163 PS / 120 KW

•   Viti 30.11.2013

•  Modeli 2014

• Nderruesi i shpejtesive: Automatik

• Drrita të Mjegulles në pjesën para dhe mrapa

• Drita inteligjente të modelit më të suksëshem Fullë LED

• Sistem të navigacionit ndërkombëtarë të versionit të ri

• Sistem informimi të rrugës nga navig. me anë të zërit

• Gjamat Color TM të prodhuara nga prodhuesi

• Gjamat & Pasqyre Elektronike & me ngrohës

• Sistem të ndërrimit të shpejtësive në timon

• Sistem të kyqjes së shpejtësis “Tempomat”

• Sistem të ulseve me ngrohje dhe me buton

• Senzora parkingu para dhe pas funksinal

• Sistem të ulseve me ngrohje & me buton

• Sistem të kyqjes me telefon “Bluetooth”

• Sistem të senzorit të shiut funksional

• Klimë multifunksionale & Digjitale

• Sistem të lidhjes Telefon-Veturë

• Ulëse me Ngrohje & me Buton

• Bordkompjuter

• Tempomat

• Sd Card

• Media /MP3

• CD-Player

• Blutetooth

• NAVi Media

• AUX-IN

• AirBag

• ESP

• ABS

Çmimi sipas marrëveshjes

Për më shumë info na kontaktoni në nr. tel: 

Mob: +38344/125 700 Viber + WhatsApp 

Mob: +38649/610 600 Viber + WhatsApp

Magjistrale - Gjakove - Prizren

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00