Ford Mondeo 2015

Në Shitje

No: 3527431837

€ 00.00

Gjakovë, Kosovo

207972 km

No: 3527431837

Ford Mondeo 2015

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Gjakovë, Kosovo

Km

207972

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

2000.00

Karburanti

Diesel

Fuqia (ps)

0

Data3/28/2024
BrandFord
SerialMondeo
Viti2015
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km207972
Fuqia (ps)0
Motorri (cc)2000.00
NgjyraKafe

FORD MONDEO 2.0 ST-LINE - I sapo Doganuar

Vetura eshtë e sapo ardhur nga Zvicera

Ju Garantojme per Kilometra 100 %

• 207972

• Mund t'i verifikoni ne serviset te Autorizuara

Disa nga karakteristikat e vetures jane:

•  Ccm: 2.0 - 150 PS / 110 KW

• Viti 21.09.2015 

•  Modeli 2016

 • Nderruesi i shpejtesive: Automatik

• Drrita të Mjegulle¨s në pjesën para dhe mrapa

• Drita inteligjente të modelit më të suksëshem Fullë LED

• Sisteme të Asistimeve gjatë vozitjes në vija të bardha si: Tranction Control,Active City Stop,Drive Alert,Lane Keep..

• Sistem të navigacionit ndërkombëtarë të versionit të ri

• Sistem informimi të rrugës nga navig. me anë të zërit

• Gjamat Color TM të prodhuara nga prodhuesi

• Gjamat & Pasqyre Elektronike & me ngrohës

• Fullë Asistime gjatë vozitjes në vija të bardha

• Sistem të ndërrimit të shpejtësive në timon

• Sistem të kyqjes së shpejtësis “Tempomat”

• Senzora parkingu para dhe pas funksinal

• Sistem të kyqjes me telefon “Bluetooth”

• Sistem të senzorit të shiut funksional

• Klimë multifunksionale & Digjitale

• Sistem të lidhjes Telefon-Veturë

• Ulëse me Ngrohje & me Buton

• Bordkompjuter

• Tempomat

• Sd Card

• Media /MP3

• CD-Player

• Blutetooth

• NAVi Media

• AUX-IN

• AirBag

• ESP

• ABS

Çmimi sipas marrëveshjes

Për më shumë info na kontaktoni në nr. tel:

Mob: +38344/125 700 Viber + WhatsApp 

Mob: +38649/610 600 Viber + WhatsApp

Magjistrale - Gjakove - Prizren

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00