Ford Mondeo 2016

Në Shitje

No: 3155951199

€ 00.00

Ferizaj, Kosovo

231000 km

No: 3155951199

Ford Mondeo 2016

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Ferizaj, Kosovo

Km

231000

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

2000.00

Karburanti

Diesel

Fuqia (ps)

0

4x4

4x2

Data2/24/2023
BrandFord
SerialMondeo
Viti2016
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km231000
Fuqia (ps)0
Motorri (cc)2000.00
Mënyra e Tërheqjes
NgjyraZezë
GarancionNo
Shkëmbimi
 • Siguria

  ABS, ASR

 • Rehatia

  Ulëse Pëlhure

 • Ngasja

  Shtatë-Shpejtësi, Cruise Control, Distancer, Timon Lëkure, Start/Stop, Timon Elektrik, Rregullim i timonit

 • Aksesorë

  Dritare Elektrike, Felga Alumini, Kapak Smart Deck, Kukë Terheqëse

 • Dukshmëria

  Dritat (Mjegulle), Fara (përshtatëse), Larja e Fenerëve, Dritat (Halogen), Dritat (Bi Xenon)

 • Multimedia

  AUX, Navigacion, DVD Player, USB/AUX, Telefon, Bluetooth

Ford Mondeo 2.0 TDCI 4x4

Viti Prodhimit 2016

i doganuar

Nr tel 044 668 518

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00