Hyundai Tucson 2012

Në Shitje

No: 4038932843

€ 00.00

Ferizaj, Kosovo

0 km

No: 4038932843

Hyundai Tucson 2012

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Ferizaj, Kosovo

Km

0

Transmisioni

Manual

Motorri (cc)

1700

Karburanti

Diesel

Front

2x2

Data2/27/2023
BrandHyundai
SerialTucson
Viti2012
KarburantiDiesel
TransmisioniManual
Km0
Motorri (cc)1700
Mënyra e Tërheqjes
NgjyraHiri
GarancionYes
Shkëmbimi

#Hyundai #Tucson #IX35

Nr. tel +38349999991

1.7 CRDI Manual

V.Prodhimit 2012

I Doganuar

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00