Jaguar F-Pace 2016

Në Shitje

No: 2886070053

€ 00.00

Prishtinë, Kosovo

180200 km

No: 2886070053

Jaguar F-Pace 2016

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Km

180200

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

3000

Karburanti

Diesel

4x4

4x2

Data2/28/2023
BrandJaguar
SerialF-Pace
Viti2016
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km180200
Motorri (cc)3000
Mënyra e Tërheqjes
NgjyraKaltërt
GarancionYes
Shkëmbimi

I ardhur nga zvicrra,i doganuar,ne gjendje shum te mir,ka liber servisi dhe garantojm 100% per kilometra. Ekstra-Model S,4x4,automatik,klimatronik,ulset sport-lekur,ulset me nxemje-elektronike,memory,navigacion,komanda timon,ndrusin e shpejtesive ne timon,kamera,displey ne xham,sinjal ne pasqyre per kandin e vdekur,distronik,panorama,hapet mbyllet ndezet pa qels,gepekun elektronik,kuk terheqse,xhama te erresuara nga prodhusi,dritat full lled para e mbas,dritat bi xenon automatik,lleda ne interjer,muziken,meridian,pasqyret karbon,fellne 22coll,dy qelsa etj. Vetura eshte e prodhuar me 26.06.2016 dhe i ka 180,000km te garantuara dhe eshte full full ekstra. Per me shum info.049677778 ose 049333888.

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00