Jeep Grande Cherokee 2017

Në Shitje

No: 6887896633

€ 19,500.00

Gjilanë, Kosovo

260000 km

No: 6887896633

Jeep Grande Cherokee 2017

Në shitje
€ 19,500.00

Vendndodhja

Gjilanë, Kosovo

Km

260000

Transmisioni

Automatik

Karburanti

Diesel

4x4

2x2

Data3/23/2023
BrandJeep
SerialGrande Cherokee
Viti2017
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km260000
Mënyra e Tërheqjes
NgjyraBardhë
GarancionYes
Shkëmbimi

Jeep Grand Cherokee Overland i ardhur nga Zvicra me libra servisi

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 19,500.00