Land Rover Discovery Sport 2016

Në Shitje

No: 0430523004

€ 00.00

Prishtinë, Kosovo

112000 km

No: 0430523004

Land Rover Discovery Sport 2016

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Km

112000

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

2.0

Karburanti

Diesel

Fuqia (ps)

180

Data5/22/2024
BrandLand Rover
SerialDiscovery Sport
Viti2016
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km112000
Fuqia (ps)180
Motorri (cc)2.0
NgjyraBardhë

Land Rover Discovery Sport SE

Viti 2016

Automatike

112000 Km

Motor 2.0

(180HP) (6L\100KM)

4X4 All Terrain

Gomat e reja HANKOOK 18 (2023) 

Full Options

Mundësi financimi

 

049 623 666 / 045 211 033

Veternik,Albi Mall

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00