Land Rover Evoque 2012

Në Shitje

No: 9540899154

€ 22,900.00

Ferizaj, Kosovo

170000 km

No: 9540899154

Land Rover Evoque 2012

Në shitje
€ 22,900.00

Vendndodhja

Ferizaj, Kosovo

Km

170000

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

2.179

Karburanti

Diesel

Konsumi për 100km

7.0

Data4/7/2023
BrandLand Rover
SerialEvoque
Viti2012
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km170000
Motorri (cc)2.179
NgjyraHiri
Konsumi për 100km7.0
 • Siguria

  ASR, ABS

 • Rehatia

  Ulëse Lëkure

 • Ngasja

  Start/Stop, Distancer, Cruise Control, Timon Lëkure, Timon Elektrik

 • Aksesorë

  Dritare Elektrike, Felga Alumini

 • Dukshmëria

  Dritat (Xenon), Dritat (Mjegulle), Drita (Senzor nate), Dritat (Halogen), Dritat (Bi Xenon), Larja e Fenerëve

 • Multimedia

  Radio - Cd Player, Radio - MP3 Player, Audio Sistem, Bluetooth, Navigacion, GPS, USB/AUX, AUX

Range Rover Evoque

* 2.2

* SD4

* Dynamic 190 PS

* Viti 2012

* +383 44 252 910

* 048 575 555 *

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 22,900.00