Land Rover Range Rover 2017

Në Shitje

No: 9124453475

€ 00.00

Rajoni i Prishtinës, Kosovo

160000 km

No: 9124453475

Land Rover Range Rover 2017

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Rajoni i Prishtinës, Kosovo

Km

160000

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

0

Karburanti

Diesel

Front

2x2

Data2/10/2023
BrandLand Rover
SerialRange Rover
Viti2017
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km160000
Motorri (cc)0
Mënyra e Tërheqjes
NgjyraZezë
GarancionYes
Shkëmbimi

* Range Rover VELAR D 300 V6 "R-dynamic

* Viti 11.2017

* Km 160.000

* I Doganuar Rks 

*045 112 118 ose 044 556 16

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00