Land Rover Range Rover Evoque 2015

Në Shitje

No: 1108974051

€ 00.00

Ferizaj, Kosovo

140000 km

No: 1108974051

Land Rover Range Rover Evoque 2015

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Ferizaj, Kosovo

Km

140000

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

2.2

Karburanti

Diesel

Fuqia (ps)

0

Data5/28/2024
BrandLand Rover
SerialRange Rover Evoque
Viti2015
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km140000
Fuqia (ps)0
Motorri (cc)2.2
NgjyraBardhë

RANGE ROVER EVOQUE 2.2 SD4 DYNAMIC KM/140.000 MODEL 2015

Financim 100% Kohëzgjatja 10 Vite

Procedurë e shpejtë vetëm 20 minuta

Aplikimi bëhet në Auto Bibaj. Auto Bibaj sh.p.k 

+383 (0)48 500 048 

autobibajshpk@hotmail.com 

Bibaj, Ferizaj, Kosove¨.

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00