Land Rover Range Rover Evoque 2016

Në Shitje

No: 2230153705

€ 18,900.00

Prishtinë, Kosovo

220000 km

No: 2230153705

Land Rover Range Rover Evoque 2016

Në shitje
€ 18,900.00

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Km

220000

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

1999.0

Karburanti

Diesel

Fuqia (ps)

150

Data4/26/2024
BrandLand Rover
SerialRange Rover Evoque
Viti2016
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km220000
Fuqia (ps)150
Motorri (cc)1999.0
NgjyraBardhë

Range Rover Evoque Pure Tech 2.0 Td4 (1,999 ccm)

110 kW / 150 HP

Automatik (Duplex-DSG) Model 2017

Dy Qelsa

Shpejtsi ne timon F1 + - , Start / Stop, Drita Bi-Xenon, Komanda ne timon, Ulese elektrike dhe lekure, Xhamat elektrike, Xhama te erresuar nga prodhuesi,

Senzor para dhe mbrapa, Kamer parkingu, Navigacion, Radio, Blue-tooth, Cd-Mp3, Usb, Ssd, Aux

I sapo ardhur, Dhe i sapo doganuar

Ne gjendje te perkryer teknike, mekanike dhe optike.

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 18,900.00