Land Rover Range Rover Evoque 2016

Në Shitje

No: 7979746555

€ 20,900.00

Prishtinë, Kosovo

220000 km

No: 7979746555

Land Rover Range Rover Evoque 2016

Në shitje
€ 20,900.00

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Km

220000

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

2.0

Karburanti

Diesel

Data2/15/2024
BrandLand Rover
SerialRange Rover Evoque
Viti2016
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km220000
Motorri (cc)2.0
NgjyraKuqe

RANGE ROVER EVOQUE

2.0 TD4 SE

2016 (vetem me dogane te paguar )

AUTOMATIK

FULL OPTION

220.000km

Auto Sallon Mero

  044 868 868 / 049 428 428

Magjistralja Prishtinë - Mitrovicë Shkabaj Afer Hib Petrol

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 20,900.00