Land Rover Range Rover Evoque 2019

Në Shitje

No: 9455185703

€ 00.00

Prishtinë, Kosovo

134000 km

No: 9455185703

Land Rover Range Rover Evoque 2019

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Km

134000

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

2.0

Karburanti

Diesel

Fuqia (ps)

241

Data4/23/2024
BrandLand Rover
SerialRange Rover Evoque
Viti2019
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km134000
Fuqia (ps)241
Motorri (cc)2.0
NgjyraBardhë

RANGE ROVER EVOQUE D240 S

VITI:2019 

KM : 134.000 

241 PS

TEL(+383) 49 400 503

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00