Land Rover Range Rover Sport 2013

Në Shitje

No: 4482077654

€ 28,900.00

Prishtinë, Kosovo

0 km

No: 4482077654

Land Rover Range Rover Sport 2013

Në shitje
€ 28,900.00

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Km

0

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

3.0

Karburanti

Diesel

Data2/15/2024
BrandLand Rover
SerialRange Rover Sport
Viti2013
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km0
Motorri (cc)3.0
NgjyraHiri

RANGE ROVER SPORT

3.0

DIESEL

SDV6

306 HP

2013

RKS

AUTOMATIK

FULL OPTION

Auto Sallon Mero

044 868 868 / 049 428 428

Magjistralja Prishtinë - Mitrovicë Shkabaj Afer Hib Petrol

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 28,900.00