Land Rover Range Rover Sport 2015

Në Shitje

No: 6576609783

€ 27,900.00

Vushtrri, Kosovo

200000 km

No: 6576609783

Land Rover Range Rover Sport 2015

Në shitje
€ 27,900.00

Vendndodhja

Vushtrri, Kosovo

Km

200000

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

3.00

Karburanti

Diesel

Fuqia (ps)

0

Data4/25/2024
BrandLand Rover
SerialRange Rover Sport
Viti2015
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km200000
Fuqia (ps)0
Motorri (cc)3.00
NgjyraKaltërt

RANGE ROVER SPORT

3.0

SDV6 AUTOBIOGRAPHY

Qmimi:27.900 Me Dogan

Km:200.000

VITI 2015

049-797-767 / 044-360-932 / +38349797767

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 27,900.00