Land Rover Range Rover Velar

Në Shitje

No: 2111369632

€ 00.00

Prishtinë, Kosovo

93000 km

No: 2111369632

Land Rover Range Rover Velar

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Km

93000

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

2.0

Karburanti

Diesel

Data3/6/2024
BrandLand Rover
SerialRange Rover Velar
Vitilar
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km93000
Motorri (cc)2.0
NgjyraBardhë

Range Rover Velar

2.0

D180

R -DYNAMIC

S 4 WD

KM 93,000

+38349234734

+38349863113

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00