Land Rover Range Rover Velar 2018

Në Shitje

No: 8182318338

€ 00.00

Ferizaj, Kosovo

0 km

No: 8182318338

Land Rover Range Rover Velar 2018

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Ferizaj, Kosovo

Km

0

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

0

Karburanti

Diesel

Front

2x2

Data2/19/2023
BrandLand Rover
SerialRange Rover Velar
Viti2018
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km0
Motorri (cc)0
Mënyra e Tërheqjes
NgjyraHiri
GarancionYes
Shkëmbimi

RANGE ROVER VELAR D180 S

Viti 11.2018

Dogane Te Paguar Prejardhja Zvicerr

Nr. tel 049994999

Ferizaj

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00