Land Rover Range Rover Velar 2020

Në Shitje

No: 7888418975

€ 00.00

Prishtinë, Kosovo

39500 km

No: 7888418975

Land Rover Range Rover Velar 2020

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Km

39500

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

3000.0

Karburanti

Diesel

Fuqia (ps)

300

Data4/23/2024
BrandLand Rover
SerialRange Rover Velar
Viti2020
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km39500
Fuqia (ps)300
Motorri (cc)3000.0
NgjyraBardhë
  • Rehatia

    Ulëse Lëkure

Range Rover Velar 3.0d R-Dynamic S

VITI: 12/2020

KM: 36.500

PS: 300

Automatik

Vetura me dogan (IM4)

+383 049 861 777

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00