Mercedes-Benz A Classe 2013

Në Shitje

No: 4197832085

€ 00.00

Lipjan, Kosovo

200000 km

No: 4197832085

Mercedes-Benz A Classe 2013

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Lipjan, Kosovo

Km

200000

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

0

Karburanti

Diesel

Front

2x2

Data2/13/2023
BrandMercedes-Benz
SerialA 200
Viti2013
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km200000
Motorri (cc)0
Mënyra e Tërheqjes
NgjyraHiri
GarancionYes
Shkëmbimi

Mercedes A Classe.

VITI 2013. Me Dogan Te Paguar. KM 200000 Te Garantuara Lloji i karburantit Diesel konsumi: Përafërsisht 3,8 l/100 km (të kombinuara) Përafërsisht 4,5 l/100 km (në qytet) Përafërsisht 3,3 l/100 km (jashtë urbane) Transmetim Automatik Regjistrimi i parë 04/2013 Numri i pronarëve të automjetit 1.

Kondicioner kontrolli i klimës Asistencë parkimi Përpara, mbrapa Ajërbagë para, anësor dhe të tjerë Ngjyra Hiri metalike. Pëlhura e brendshme, e zez Ndihmus Parkingu. Paralajmërimi i distancës Dritë përshtatëse për kthesën Sistem alarmi Mbështetëse krahu Bluetooth Bord kompjuter CD player Dritare elektrike Pasqyrë anësore elektrike Elektrike Rregullimi i Karrikave Imobilizator elektrik ESP Asistent i rrezeve të gjata kufizues i shpejtësisë Ekrani me kokë lart Mbushje me induksion për telefonat inteligjentë pasqyra e brendshme automatike zbehje Isofix Timon lëkure Sensori i dritës Mbështetje mesit Paralajmërim për lodhje Timoni multifunksional Sistemi i navigimit Sensor shiu Kontrolli i presionit të gomave Ngrohja e Karrikave karrika sportive Kontrolli i zërit Fillimi/ndalimi automatik Kontrollin e lundrimit USB Sistemi i mbylljes qendrore.Automjet jo-pirja e duhanit.

Automjeti eshte në kushte Të Mira Të përgjithshme si të Mekanikës ashtu edhe të Trupit.

Per Me Shume Na Vizitoni Dhe Na Kontaktoni AutoWAF Viber +38345290107 Tel; 044 94 14 15

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00