Mercedes-Benz A 200 2015

Në Shitje

No: 9714778419

€ 14,900.00

Prishtinë, Kosovo

202000 km

No: 9714778419

Mercedes-Benz A 200 2015

Në shitje
€ 14,900.00

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Km

202000

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

1995.0

Karburanti

Diesel

Data3/4/2024
BrandMercedes-Benz
SerialA 200
Viti2015
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km202000
Motorri (cc)1995.0
NgjyraHiri
  • Rehatia

    Pëlhurë / Lëkurë Ulëse

  • Ngasja

    Start/Stop, Rregullim i timonit

  • Aksesorë

    Felga Alumini

Navigation

Ngrohje karrika

Distanc Controll

Klima tronic

Senzora para mbrapa

Parking asisst

Automatik F1

Tempomat

Ulse AMG (designo design)

Auto hold

3 menyra te vozitjes eco, sport, normal

Timon multifunksional

Lled para,lled mbrap

Interieri gjysem lekur me allcantara.

2Qelsa

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 14,900.00