Mercedes-Benz A180 2018

Në Shitje

No: 3435838156

€ 23,500.00

Prishtinë, Kosovo

123000 km

No: 3435838156

Mercedes-Benz A180 2018

Në shitje
€ 23,500.00

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Km

123000

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

1.5

Karburanti

Diesel

Data3/1/2024
BrandMercedes-Benz
SerialA180
Viti2018
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km123000
Motorri (cc)1.5
NgjyraHiri

MERCEDES BENZ A180d

URBAN MODEL

VITI: 2018 

KM 123.000 

116 PS

+383 49 400 503

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 23,500.00